Манчестър Юнайтед записа втори пореден разочароващ резултат във Висшата лига и доказа, че има огромни проблеми срещу по-слабите съперници.

"Червените дяволи" загубиха с 0:2 от Уотфорд, който е последен в класирането и преди мача имаше едва една победа от началото на сезона, която дойде през ноември срещу Норич.

Двете попадения бяха реализирани в началото на втората част, като за първото в 50-ата минута огромна вина имаше Давид Де Хея.

Испанският страж не успя да спаси лек удар на Исмаила Сар и вече в 13 поредни срещи не може да запази суха мрежа, което за него е антирекорд.

Едва четири минути по-късно Уотфорд вкара втория си гол чрез Трой Дийни, който реализира дузпа, отсъдена за нарушение на Аарън Уан-Бисака срещу Исмаила Сар.

През първата част Джеси Лингард направи голям пропуск за "червените дяволи", а през втората Маркъс Рашфорд, Антони Марсиал и влезлият като резерва Пол Погба не успяха да реализират.

Завръщането на френския национал е добрата новина за отбора на Оле Гунар Солскяр, но разочарованието надделява.

Поражението оставя отбора на осма позиция с 25 точки, а Уотфорд е все така последен с 12 точки, колкото има и предпоследният Норич.