Воденият от Ивайло Петев тим на Босна и Херцеговина завърши наравно 1:1 като гост на Финландия в мач от група 3, Лига B на Лигата на нациите.

Теему Пуки даде аванс на финландците с гол от дузпа в края на първата част. Наказателният удар бе даден за игра с ръка на Пърчич, а като цяло до почивката домакините бяха доминиращият отбор.

Босненците обаче се добраха до равенството в крайния резултат след ключов ход на българския спец.

В 83-тата минута Петев вкара в игра Смаил Превляк, който дълбоко в добавеното време на мача се разписа за крайното 1:1.

В другия мач от групата Черна гора спечели с 2:0 срещу Румъния и излезе начело в класирането. Попаденията на стадиона в Подгорица бяха дело на Стефан Мугоша и Марко Вукчевич в 66-ата и 87-ата минути.