На Гаджев обаче не му бяха спестени въпросите, касаещи клубния му тим.

"Не знам дали ще остана в Левски с категоричност. Съвсем ясно е, че сезонът за нас бе чист провал. Не изпълнихме нито една от поставените ни цели", коментира Гаджев.

"Трудно е да се коментира. Най-хубавото е, че първенството свърши. Сега ми остават два мача с националния отбор, а после ще си почина. След това ще видим какво ще стане", допълни още халфът на Левски.

"Що се касае до мача с Холандия, резултатът там не е от значение, както и в контролата с Турция. Ако обаче той е положителен, ще ни даде доза самочувствие занапред", сподели мнението си за предстоящите проверки Гаджев, цитиран от ТопСпорт.