"Много се радвам, че победихме. Това е голяма гордост за мен", коментира Манолев.

"Сега вече холандците ще говорят с други думи за България. Мисля, че вече футболистите на Холандия са научили къде е България или най-малко ще погледнат картата."

"Заиграхме по-силно през второто полувреме, защото те бяха поизморени, а и запазиха някои от основните си играчи. Ние се справихме добре тактически", каза още Станислав Манолев, предаде Гонг.