Bulphoto
Бунт за пари на ”Армията”
Бунт за пари назрява в ЦСКА. Играчите скочиха на собствениците от "Титан" заради неизплатени заплати.
Пернишките босове метнали футболистите с обещанието, че ще им платят всичко накуп. Играчите имат да получават три заплати.
Вчера получиха само по една, което вбеси голяма част от отбора. "Титаните" отново обещали, че и в понеделник ще дават пари.
Ако това не стане обаче, част от футболистите заплашват с бойкот на тренировките на предстоящия лагер в Турция. Стойчо Младенов, който вече вдигна ръце от мизерията на "Армията", също настоява шефовете да се издължат, информира ТопСпорт.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас. В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес, повече от всякога, независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
ИЗБРАНО