Пернишките босове метнали футболистите с обещанието, че ще им платят всичко накуп. Играчите имат да получават три заплати.

Вчера получиха само по една, което вбеси голяма част от отбора. "Титаните" отново обещали, че и в понеделник ще дават пари.

Ако това не стане обаче, част от футболистите заплашват с бойкот на тренировките на предстоящия лагер в Турция. Стойчо Младенов, който вече вдигна ръце от мизерията на "Армията", също настоява шефовете да се издължат, информира ТопСпорт.