Селекционерът Станимир Стоилов останал като гръмнат, след като чак днес научил неприятната новина.
"Телкийски наистина няма да пътува за Италия, наказан е", заяви пресаташето на БФС Павел Колев пред БЛИЦ. Както е известно, Мъри пусна Мечо в началото на второто полувреме на мача с Черна гора и само след четири минути на терена той вкара попадение във вратата на гостите за 2:1.
Заради силното си включване футболистът на руския Амкар бе гласен за титуляр на "Стадио Олимпико", но това няма как да стане, след като срещу черногорците Телкийски е получил втори жълт картон в този квалификационен цикъл. Първият му е бил в домакинството на България на Ейре (1:1) през юни. Така по всяка вероятност титуляр по десния фланг на атаката ни в сряда ще започне Благой Георгиев.