Той коментира: "Направихме колективни грешки. Заслужено спечелиха четвъртия гейм. Имахме възможност в тайбрека, но… Но не ни надиграха, бяхме равностойни на кубинския отбор. Смятам, че отборът на България с малко повече работа ще победи отбора на Куба. Но помнят победителите."

"Оттук нататък смятам, че ще вървим само нагоре."

"На Олимпиадата отиваме да изиграем един турнир, в който… Според мен още не можем да си дадем сметка, къде отиваме."

"За нас беше важно, че публиката ни подкрепи."