Георги Братоев: Кубинците не ни надиграха
Разпределителят Георги Братоев смята, че той и неговите съотборници са били равностойни на Куба в мача за третото място във финалите на Световната лига, предаде Novsport.
Той коментира: "Направихме колективни грешки. Заслужено спечелиха четвъртия гейм. Имахме възможност в тайбрека, но… Но не ни надиграха, бяхме равностойни на кубинския отбор. Смятам, че отборът на България с малко повече работа ще победи отбора на Куба. Но помнят победителите."
"Оттук нататък смятам, че ще вървим само нагоре."
"На Олимпиадата отиваме да изиграем един турнир, в който… Според мен още не можем да си дадем сметка, къде отиваме."
"За нас беше важно, че публиката ни подкрепи."