Тимо Глок напусна Маруся
Германският пилот Тимо Глок напусна "Маруся", обявиха от тима от Формула 1. Двете страни са се разделили по взаимно съгласие.
Другият пилот на "Маруся" е 21-годишният британец Макс Чилтън.
Глок имаше договор с отбора до 2014-та година. "Трудните икономически условия правят нещата сложни за всички, включително за отборите от Формула 1. Благодарим на Тимо за общата работа и достигането до това решение, особено предвид факта, че имаше валиден договор", заяви шефът на "Маруся" Джон Буут, цитиран от БТА.