Домакините поведоха в 24-та минута, когато след центриране от фаул в наказателното поле на Ювентус топката стигна до Хамшик, който бе оставен непокрит и отблизо вкара за 1:0. Наполи удвои своята преднина в 40-та минута, когато след грешка в отбраната на Ювентус топката стигна до Горан Пандев, който се озова сам срещу Буфон и се разписа за 2:0.

Ювентус намали пасива си в 48-та минута, когато Видал с чудесен пас намери Матри, който на празна врата бе точен. Наполи отново дръпна с два гола аванс в 68-та минута, когато Маджо намери Пандев, а той отбеляза своя втори гол в срещата.

Само четири минути по-късно Естигарибиа бе точен и отново намали пасива на "старата госпожа" – 3:2. Симоне Пепе отбеляза изравнителния гол за Ювентус в 80-та минута.

След това равенство Ювентус продължава да е на първо място с актив от 26 точки, а Наполи заема шеста позиция със 17 точки, съобщи Гонг.