БГНЕС
Българските национали отлетяха за Амстердам
Националният отбор по футбол на България отпътува за Амстердам, където ще играе приятелска среща с тима на Холандия.
На самолета, който отлетя от летище София в 7:30 часа, се качиха 24 футболисти.
Селекционерът Любослав Пенев отказа да даде изявление пред медиите преди заминаването. Срещата между България и Холандия е в събота, 26 май, от 21.00 часа.
"Обстановката в националния отбор е много добра. Любослав Пенев вкара много положителни неща в тима. Трябва да опитаме да постигнем добър резултат, за да натрупаме самочувствие. От такъв мач може само да спечелим", каза защитникът на Литекс Петър Занев, цитиран от БТА.
Гаджев: Не знам дали ще остана в Левски
Бодуров: Не знам къде ще играя, но не искам в България