Въпреки домакинското си предимство Андерлехт не успя да се противопостави на своя съперник. В края на първото полувреме Елизеу изведе своите напред. В 45-та минута играчите на Малага се поздравиха. Елизеу стреля мощно от воле, извън наказателното поле, за да реализира първия си гол в мача, съобщи Гонг.

След почивката, е 56-та минута гостите поведоха с 2:0. Хоакин Санчес се разписа от дузпа. Главният рефер не остана безучастен след нарушение в наказателното поле на Кояте, от което играчите на Малага се възползваха по най-добрия начин.

В 63-та минута испанците тотално разочароваха феновете на домакините. Елизеу реализира втория си гол в срещата, след като бе изведен чудесно срещу вратаря и с прехвърлящ удар направи резултата 3:0.