Новият треньор на Порто: Ние сме велик клуб, ще ставаме още по-силни
Наследникът на Андре Вияш-Боаш на треньорския пост в Порто Витор Перейра успокои феновете на тима, че напускането на предшественика му няма да се отрази на представянето на отбора.
Дори напротив – Перейра обеща, че клубът ще жъне още по-големи успехи.
"Благодаря на ръководството на отбора, че ми гласува доверие. Винаги съм работел с голямо желание за Порто, а сега вече трябва да поема цялата отговорност. Феновете трябва да бъдат спокойни, тъй като ние сме велик клуб, разполагаме с тяхната подкрепа, тази на президента, а играчите ни са едни от най-добрите в Европа. Тепърва ще постигаме много успехи, дори по-големи от сегашните", заяви Перейра на официалното си представяне.
"Разбирахме се чудесно с Вияш-Боаш. Той даде много на клуба и заслужава цялото уважение от всички обичащи Порто. Не крия, че научих много от него и ще се радвам да оправдая доверието на ръководството, както той го направи", добави 42-годишният специалист, цитиран от livesport.