Възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън се наложиха категорично с 4:0, а освен българина точни за англичаните бяха още Андерсон, Джи Сунг Парк и Дани Уелбек.

За тима на МЛС личаха имената на Дейвид Бекъм и Тиери Анри, но това не помогна на домакините да разпечатат вратата на Юнайтед. Бербатов, който остана на терена до 60-ата минута, показа добра игра, като освен гола се отличи и с няколко отлични комбинации.

Именно след разиграване между Рууни и българина, Андерсон бе изведен в наказателното поле, а бразилецът с мощен шут откри в полза на англичаните. Второто попадение бе дело на Джи Сунг Парк, който вкара красив гол след самостоятелна акция.

В 53-ата минута дойде и третият гол за "червените дяволи", който бе дело на Бербатов. Българинът бе изведен отлично зад отбраната на домакините, прехвърли вратаря, но топката срещна напречната греда на вратата.

При добавката обаче нападателят на Юнайтед не сгреши и на празна врата направи 3:0. Четвъртото попадение в срещата вкара резервата Дани Уелбек.

Следващата проверка за сър Алекс и компания ще бъде срещу европейския шампион Барселона.