Етър победи с 1:0 Верея като гост в мач от в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Единственото попадение в мача отбеляза Флорент Боджадж в 84-ата минута. Футболистите на Красимир Балъков вече заемат шестото място в класирането с 21 точки, а Верея е на дъното с едва 4.

Победата е четвърта за играчите на Красимир Балъков в последните шест мача.

Флорент Боджадж бе в основата на първата опасна атака пред една от двете врати. В 15-ата минута той отправи хубав удар, който бе спасен от Георги Георгиев. Последваха пропуски на Аласана Мане и Пламен Гълъбов.

В 48-ата минута Крум Стоянов пусна добър пас в наказателното поле към Никола Колев, но той стреля над напречната греда. В 56-ата минута Верея пропусна най-чистото си положение, след като Здравко Илиев пусна прострелно центриране по земя в наказателното поле, което Дино Мартинович не успя да засече.

В 84-ата минута Боджадж получи добро подаване от Пламен Гълъбов и с хубав удар в обратния ъгъл откри резултата.

До края на срещата футболистите на Етър можеха да вкарат и втори гол, но Иван Стоянов не се възползва от фаул на границата на наказателното поле.