Двата състава, от които отсъстваха футболистите, играещи в Европа, ще се срещнат отново в своеобразен реванш в аржентинския град Ресистенсия на 3 октомври.

Гостите откриха резултата в 20-ата минута след многоходова акция. Клементе Родригес получи пас в ляво и пусна по тревата към Хуан Мануел Мартинес, който от десетина метра прати топката в мрежата.

В 26-ата минута Бразилия изравни. Неймар центрира от фаул от дясно и Паулиньо с глава направи 1:1, въпреки че телевизионните повторения показаха, че халфът на домакините е бил в засада.

"Селесао" стигна до успеха с гол от дузпа на Неймар в четвъртата минута на добавеното време. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка в наказателното поле на Леонардо Дисбато, съобщи БТА.