"Сините" записаха четвърта поредна победа след труден успех като домакин срещу Напредък Рубин (Сърбия) със 74:72 (16:16, 31:17, 11:19, 16:20) точки. Левски е лидер в групата с 8 точки актив. За домакините Арън Харпър не игра в този мач поради контузия.

След оспорвана първа четвърт, завършила 16:16 възпитаниците на Константин Папазов направиха силни втори 10 минути. "Сините" вкараха 31 точки срещу 17 за съперника и поведоха с 14 точки на почивката - 47:33, а преди това аванса им бе 16 точки при 43:27.

Третата част започна много лошо за Левски, а баскетболистите на тима не вкараха кош повече от пет минути. Гостите от Сърбия направиха серия от 14:0 и изравниха 47:47. Все пак след 30 минути домакините водеха с 6 точки -58:52.

Последната четвърт бе изключително оспорвана, игра се кош за кош, а Левски стигна до победата с два наказателни удара на Хрисимир Димитров 12 секунди преди сирената. За радост на домакините играчите на Напредък не успяха след това да отбележат кош.

Маркъс Хол бе най-резултатен за Левски с 22 точки и 7 борби. Хрисимир Димитров добави 16 точки, а Златин Георгиев завърши с 15. За гостите Ацо Мандич вкара 24 точки. Славен Чупкович се отчете с 19 точки и 9 борби, а Марко Радонич добави 11 точки, предаде Гонг.