Успехът е четвърти в последните пет двубоя на "езерняците", които са на първо място в Тихоокеанската дивизия. Андрю Бинъм се отличи с 21 точки и 22 борби, а Брайънт овладя осем топки под кошовете и направи шест асистенции.

Кайл Лоури от Хюстън беше най-резултатен в отбора от Тексас с 22 точки, 10 борби и 9 асистенции. "Ракетите" загубиха и трите си гостувания през настоящия сезон.

С кош на Луол Денг 3.7 секунди преди края Чикаго победи у дома Атланта със 76:74. Дерик Роуз вкара 30 точки за "биковете", като 17 от тях дойдоха в последната четвърт на двубоя, когато беше постигнат обрата в полза на домакините. Ал Хорфърд пък беше най-резултатен за Атланта с 16 точки.

В Солт Лейк Сити местният Юта надигра с 85:73 състава на Милуоки. Пол Милсап реализира 13 точки и овладя 12 борби за "джазмените", а Дрю Гудън от Милуоки бе най-резултатен в срещата с 24 точки и 12 борби, предаде БТА.