При това Роберто Солдадо изпусна и дузпа в 66-ата минута. Заради нея червения цвят на картона видя Фернандо Аморебиета. Отстраняването му обаче не се отрази толкова на крайния резултат.

Дузпата дойде при 4:0. А именно Солдадо може да бъде най-радостен от целия испански тим. Въпреки изпуснатия наказателен удар той успя да оформи своя хеттрик в 84-ата минута. Преди това пък се беше разписал в 49-ата и 54-ата. Селекционерът Висенте дел Боске го пусна след почивката на мястото на Фернандо Йоренте.

На паузата "фуриите" водеха само с два гола. При това те дойдоха късно, но в рамките на около 3 минути. В 37-ата Андрес Иниеста отбеляза за 1:0 след асистенция на съотборника си Фабрегас.

След това Сеск намери и Давид Силва, който допълнително успокои обстановката.

След паузата настъпи частът на нападателя на Валенсия Роберто Солдадо, който със своите три гола оформи успеха на 5:0, съобщи ТопСпорт.