"Целта беше шест точки спечелихме четири. Остават още мачове. Тренираме и се борим. Няма да се изхвърляме, че сме фаворити да се класираме, но с такива игри можем да направим нещо. Не искам да коментирам съдиите. Арменците не ни изненадаха. Знаехме, че имат добри футболисти, но хубавото е, че не им позволявахме много да играят с топката. Победихме с голяма битка и желание", каза Гаджев.