В другия мач от група В на турнира турският Трабзонспор и руския ЦСКА Москва не успяха да излъчат победител, завършвайки без голове – 0:0.

Ветеранът Валтер Самуел даде преднина на “нерадзурите“ в 18-ата минута на двубоя в Милано.

Домакините продължиха да владеят инициативата срещу френския си съперник, но до края на първата част нов гол така и не падна.

Това се случи в 65-ата минута, когато обичайният заподозрян Диего Милито покачи на 2:0. Голът успокои футболистите на Клаудио Раниери, което позволи на гостите да погледнат по-сериозно към вратата на Интер.

По настоятелната игра на "песовете" доведе и до гол, който падна седем минути преди края. Тулио Де Мело намали преднината на домакините, но за повече възпитаниците на Руди Гарсия нямаха сили, предаде Гонг.