EPA/БГНЕС
Босът на Барса: Реферите са против нас този сезон
Президентът на Барселона Сандро Росел изрази мнение, че отборът му страда от твърде много реферски грешки този сезон.
Темата за "съдийските тесли" срещу Барса е особено популярна в каталунските медии през последните дни.
"Реферите понякога ти помагат, а понякога свирят срещу теб, но в края на сезона обикновено всичко е в баланс. Засега обаче, нещата по този показател не изглеждат добре за Барселона, тъй като има повече грешки в наш ущърб", заяви Росел.
"Въпреки това съм сигурен, че отборът няма да се предаде и да хвърли кърпата. Тазгодишната кампания е добра за нас. Взехме три от шест възможни трофея. Все още имаме шанс и за останалите. Какво бих избрал, измежду това да станем шампиони и Гуардиола да подпише нов договор ли? Избирам и двете", отсече шефът на Барселона, цитиран от ТопСпорт.