"Късметът ни лиспваше при допуснатите голове, но гледаме напред. Трябва да се възстановяваме бързо, защото следващият мач ще бъде още по-труден.

Първият гол стана много бързо, при втория се получи рикошет, топката се удари в защитника, малшанс. Трябва да гледаме напред.

На феновете няма какво да им казвам, искам само да благодаря за подкрепата. Трябва да бележим голове както срещу този именит отбор. Да направим още 4-5 такива мача и да върнем публиката.

Нищо не сме направили, за да се възгордяваме. Трябва да успеем да запазим суха мрежа срещу Армения. Ако успеем, все ще направим нещо напред.", сподели стражът на националите.