Харт каза, че Сити трябва да обвиняват единствено себе си за загубата с 3:2 от "Белия балет".

Коментарът на Харт може би беше обективна оценка на мача, но мениджърът на клуба Роберто Манчини смята, че ирландецът е трябвало да задържи коментарите за себе си.

"Джо Харт трябва да бъде на последната линия пред вратата си. Ако някой трябва да критикува отбора, това съм аз, а не Джо Харт", каза Манчини, цитиран от БГНЕС.