Волейболистите на Найден Найденов напълно доминираха в днешната среща и заслужено стъпиха отново на върха в мъжкия ни волейболен шампионат, след като надвиха своя съперник с 25:16, 25:19 и 25:19 в отделните геймове.

Дупничани бяха спечелили първия мач в зала "Самоков" с 3-1, а днес дори не дадоха шанс на своя съперник, който се надяваше да победи и да доведе битката за титлата на България до трети мач.

Играчите на Марек Юнион-Ивкони, които спечелиха и Купата на България през този сезон, успяха да отстранят на четвъртфиналите отбора на Арда, а след това на полуфиналите се справиха с отбора на Нефотхимик 2010, припомня БГНЕС.