В допълнителния четвърти гейм българите не оставиха никакви шансове на гостите и отново спечелиха, този път с 25:18. Това е първа победа за селекционера Камило Плачи начело на "трикольорите".

България започна в състав: Светослав Гоцев, Георги Братоев, Цветан Соколов, Виктор Йосифов, Тодор Скримов, Тодор Алексиев, както и либерото Мартин Божилов. В групата за двубоя бяха още Станислав Петков, Николай Пенчев, Валентин Братоев, Данаил Милушев, Борислав Апостолов и Добромир Димитров.

Утре отново от 17.30 часа в зала "Христо Ботев" ще се проведе нов приятелски мач между България и Португалия, информира БТА.

Припомняме, че и вчера "трикольорите" спечелиха двубоя с Португалия, който се игра при закрити врата.

Салпаров: Добра проверка пред пълни трибуни