Тимът беше на цели два автобуса без покриви и стартира похода си от стадион "Стамфорд Бридж".

В събота Челси надви четирикратния европейски първенец Байерн за първия си трофей от турнира.

Един фен дори се беше качил на перваза на прозореца си с бутилка вино в ръка, докато друг успя да се покатери върху движещата се линейка. Трети пък продаваше тоалетна хартия с емблемата на Арсенал. Истинските емоции обаче бяха запазени за пристигането на автобуса.

Играчите, мениджърът Роберто Ди Матео и собственикът Роман Абрамович бяха на първия бус. В един момент той спря и футболистите слязоха, за да говорят с хилядите ги чакащи фенове. Капитанът Джон Тери пък взе микрофона и започна да крещи слогани на победата, към които се присъединиха и привържениците, съобщи БГНЕС.