След попадения на Томас Мюлер от дузпа и на Марио Манджукич възпитаниците на Хосеп Гуардиола се поздравиха като крайни победители в надпреварата. Единственото попадение за "гражданите" бе дело на Алваро Негредо.

Вижте снимки>>>>>

Баварците отново показаха футбол с високо качество и за пореден път направиха заявка да са сред доминантите на Стария континент и през новия сезон.

И трите попадения паднаха през вторите 45 минути на срещата.

В 61-ата минута Алваро Негредо откри за своите, но само след 5 минути баварците получиха правото да изпълнят дузпа. Зад топката застана Томас Мюлер, който с хладнокръвие възстанови равенството (1:1).

Последваха силни минути за европейския клубен шампион, а в 73-ата минута Марио Манджукич се възползва от добро центриране и с глава от близко разстояние донесе пълния обрат на тима си, както и победата (2:1), предаде Гонг.

”Милан” завоюва третото място на ”Ауди Къп”