Бербатов и компания разпердушиниха Отбора на сърцето (видео)
Селекцията на Димитър Бербатов буквално разби Отбора на сърцето в приятелски мач, игран на футболното игрище на Минно-геоложкия университет.
Берба играе в един тим заедно с приятелите си Александър Томаш, Тодор Кючуков, Косьо Мирчев и Владислав Златинов. Капитанът на "Отборът на сърцето" Лео Бианки бе подбрал най-добрите футболисти сред артистите, предаде БГНЕС.
На вратата застана рапърът Кристо, а на терена се появиха още музикантите Орлин Павлов, Тома, Играта, както и звездите от Биг брадър – Миро и Панайот. Отстрани Отбора на сърцето подкрепяха именно певицата Мария Илиева, златната гимнастичка и водеща Симона Пейчева, гласовитата Елица Тодорова, както и красавиците с голямо сърце Ваня Пенева – Мис България 2011, Елеонора Манчева и Екатерина Дюлгерова.
Селекцията на Берба обаче вкара един куп голове на ентусиазирания си противник под проливния дъжд. Българският играч на Манчестър Юнайтед пък игра като разиграващ халф, оставяйки главно съотборниците си да бележат.
"Стана забавление, мач не. Те не са професионални футболисти. Това бе едно показване, за да разглася какво правим, събираме пари за децата на фондацията ми. Забавлявахме се. Ще има още мачове с хора, които откликнаха на съобщението ми. Стана хубав мач, дано да има малко повече слънце за следващите", сподели Берба след срещата.